www.przemysl-polska.com
PEPPERL+FUCHS FACTORY AUTOMATION

Firma Pepperl+Fuchs kontynuuje serię wydarzeń cyfrowych i zaprasza na drugi szczyt online

Firma Pepperl+Fuchs kontynuuje serię wydarzeń cyfrowych i zaprasza na drugi szczyt onlineFirma Pepperl+Fuchs zaprasza na drugi szczyt online. Zarejestruj się teraz bezpłatnie, aby uzyskać dostęp do tego w pełni cyfrowego wydarzenia, które odbędzie się w dniach 17–19 listopada 2020 r.

Firma Pepperl+Fuchs kontynuuje serię wydarzeń cyfrowych i zaprasza na drugi szczyt online

Format będzie koncepcyjnie podobny do tego z imprezy pilotażowej, która odbyła się w lipcu, a głównym tematem pozostanie "Twoja przyszłość automatyzacji"; Wydarzenie będzie jednak dotyczyło nowych zagadnień. Szczególny nacisk zostanie położony na coraz większą integrację technologii operacyjnych (OT) i informatycznych (IT).

Aby odzwierciedlić ten nacisk, każdy dzień wydarzenia będzie poświęcony jednemu z trzech głównych zagadnień. Zostaną one przedstawione w przemówieniach, prezentacjach i dyskusjach panelowych prowadzonych wśród ekspertów z Pepperl+Fuchs i firm partnerskich:
• Rewolucja IIoT - wyzwania, korzyści i kolejne kroki
• Digitalizacja usług i czynności konserwacyjnych - przemysł procesowy w okresie przejściowym
• Nowy poziom technologii ultradźwiękowej - inteligentny, funkcjonalnie bezpieczny i autonomiczny

Funkcja czatu umożliwi uczestnikom przesyłanie pytań, na które odpowiedzą eksperci Pepperl+Fuchs i firm partnerskich. Dodatkowe treści, takie jak dokumenty techniczne, filmy i prezentacje, zostaną udostępnione na platformie internetowej, a kolejne materiały pojawią się po zakończeniu szczytu. Zapewnia to uczestnikom wartość dodaną wykraczającą poza treść wydarzenia na żywo. Aby umożliwić uczestnictwo każdemu, niezależnie od lokalizacji lub strefy czasowej, wszystkie treści będą dostarczane w języku niemieckim i angielskim i prezentowane zarówno rano, jak i po południu.

"Otrzymaliśmy bardzo pozytywną odpowiedź na nasz pierwszy szczyt online, więc oczywiście chcemy kontynuować organizowanie wydarzeń w nowym formacie cyfrowym. Uczestnicy ponownie mogą spodziewać się szerokiej gamy tematów i ekscytujących spostrzeżeń od naszych prelegentów i ekspertów branżowych," powiedział Stefan Maus, dyrektor ds. marketingu globalnego w Pepperl+Fuchs.

Rejestracja online
Osoby zainteresowane wydarzeniem mogą się bezpłatnie zarejestrować na drugi szczyt online firmy Pepperl+Fuchs na stronie www.pepperl-fuchs.com/summit-2020.

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP