www.przemysl-polska.com
GRAVOGRAPH

System TagMe

TagMe to najwyższej światowej klasy rozwiązanie przeznaczone do personalizowanego grawerowania produktów w punktach sprzedaży. System TagMe to urządzenie do grawerowania (wraz z systemem mocowania produktów) wyposażone w ekran dotykowy, posiadające bardzo łatwy w obsłudze interfejs. Dzięki temu pracownicy sklepu mogą grawerować różne przedmioty bez potrzeby posiadania specjalistycznej wiedzy. Rozwiązanie TagMe pozwala właścicielom sklepów oferować błyskawiczną personalizację, a klientom cieszyć się swoimi niepowtarzalnymi prezentami bez zbędnego czasu oczekiwania. System TagMe można przystosować do grawerowania przedmiotów takich jak telefony komórkowe, medale i inne trofea sportowe, flakony perfum, butelki z alkoholami, plakietki i wiele innych.

System TagMe
Innowacyjny system personalizowanego grawerowania w punktach sprzedaży Tag Me posiada łatwe w użyciu oprogramowanie, które można w pełni przystosować do potrzeb klientów – wystarczy zaledwie 5 kroków, aby każdy przedmiot z zakresu wybranego przez klienta można było spersonalizować. Każdy klient otrzymuje swój indywidualny interfejs opracowany przez zespół Gravograph wraz z biblioteką wstępnych ustawień grawerowania.

Specjalnie przygotowane zespoły ekspertów Grvograph w Europie i USA są w stanie zaoferować w pełni sprawdzone i przetestowane rozwiązanie w ciągu 3-4 tygodni. W przypadku sieci placówek franczyzowych stosowanie tego samego oprogramowania zapewnia spójność wykonywanych projektów.

Wystarczy proste szkolenie i każdy może obsługiwać TagMe, nawet bez wcześniejszego doświadczenia w grawerowaniu. Wystarczy wybrać z listy zdjęcie produktu, który chcemy oznakować, następnie określić styl grawerowania (1 lub więcej linii tekstu, 1 linia tekstu i obraz itp.), wprowadzić tekst do wygrawerowania i zatwierdzić - możemy być pewni sukcesu za każdym razem.

W zależności od wielkości produktu i rodzaju materiału, zaleca się stosowanie urządzeń Gravograph M20, M40 lub LS 100 Laser.

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP