www.przemysl-polska.com
FAULHABER GROUP

Nowa broszura: stawić czoła wyzwaniu koronawirusa

Systemy wentylacji, aparaty oddechowe (PAPR) jako element środków ochrony indywidualnej, automatyka laboratoryjna, systemy analizy w punktach ochrony zdrowia i pomiary temperatury z użyciem podczerwieni: producenci kluczowych rozwiązań dla branży medycznej polegają na produktach FAULHABER. Nowa publikacja „Systemy napędowe dla służby zdrowia oraz sprzętu medycznego i laboratoryjnego” przedstawia różne zastosowania wraz z optymalnie dopasowanymi do nich napędami i akcesoriami.

Nowa broszura: stawić czoła wyzwaniu koronawirusa
Systemy napędowe dla służby zdrowia oraz sprzętu medycznego i laboratoryjnego FAULHABER

Wirus COVID-19 i wywoływana przez niego choroba nadal panują na całym świecie. Liczba osób chorych oraz z pozytywnymi wynikami testów na obecność wirusa wciąż rośnie. Aby spowolnić rozprzestrzenianie się pandemii, na całym świecie wprowadza się środki zapobiegawcze – nieraz bardzo surowe. Jednocześnie tworzy się i rozszerza możliwości pracy laboratoryjnej i analizy, aby przyspieszyć testowanie na obecność wirusa oraz badać możliwe lekarstwa i szczepionki. Niezwykle istotne jest, aby środki ochrony dla osób, które walczą z wirusem na pierwszej linii – na przykład zajmując się chorymi w szpitalach – były niezawodne i funkcjonowały równie sprawnie, co respiratory dla chorych. FAULHABER opracowuje i dostarcza kluczowe elementy tych ważnych, nieraz ratujących życie, systemów – układy napędowe.

Z nowej publikacji „Skupienie na COVID-19 – Rozwiązania rynkowe FAULHABER – Systemy napędowe dla służby zdrowia oraz sprzętu medycznego i laboratoryjnego” dowiesz się, które napędy szczególnie nadają się do zastosowań w technologii medycznej, od systemów wentylacji, przez środki ochrony indywidualnej (PAPR), automatykę laboratoryjną i analizę w punktach ochrony zdrowia (POC), po pomiar temperatury z użyciem podczerwieni; poznasz także zalety rozwiązań FAULHABER dla Twoich zastosowań i dostępne opcje. Publikację można bezpłatnie pobrać w formie elektronicznej (PDF) ze strony internetowej FAULHABER pod adresem: https://www.faulhaber.com/covid19/en. Znajdziesz tam również dodatkowe informacje na temat koronawirusa i jego skutków.

Produkty FAULHABER nie tylko spełniają wysokie standardy norm EN ISO 9001 i 14001, ale również posiadają specjalną certyfikację do wyrobów medycznych zgodnie z EN ISO 13485.

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP