www.przemysl-polska.com
BRADY

ISO 20560: globalny standard identyfikacji zawartości rur!

Nowa, globalna norma ISO 20560 ma na celu ujednolicenie identyfikacji ukrytych i często niebezpiecznych zawartości rur w zakładach przemysłowych i innych obiektach. Brady Corporation oferuje już zgodne z jej wymogami znaczniki.

ISO 20560: globalny standard identyfikacji zawartości rur!

Przejrzysta identyfikacja rur zwiększająca bezpieczeństwo
W odpowiedzi na rosnącą międzynarodową mobilność pracowników norma ISO 20560 ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa w miejscu pracy oraz ograniczenie ryzyka i kosztów szkoleń dla personelu międzynarodowego w zakresie norm znakowania rur specyficznych dla danego kraju. Nowa międzynarodowa norma znakowania rur wykorzystuje stosowane na całym świecie ikony GHS/CLP na dobrze widocznym żółtym tle, aby wizualnie sygnalizować zagrożenie pracownikom, wykonawcom zagranicznym i osobom udzielającym pierwszej pomocy. Nowa norma określa również rozmiar znacznika rur w oparciu o średnicę rury, aby zapewnić widoczność z większej odległości.

Niezawodne na każdej rurze w wielu środowiskach
Brady Corporation oferuje już projekty zgodne z normą ISO 20560 na materiałach klasy przemysłowej przeznaczonych do znaczników rur. Pozostaną one przymocowane i będą czytelne nawet w trudnych warunkach, zachowując odporność na wysokie i niskie temperatury oraz na działanie wielu substancji chemicznych i paliw. Dostępne są szczegółowe karty danych technicznych. Znaczniki rur mogą być drukowane w różnych rozmiarach, aby pasowały do rur o najmniejszych i największych średnicach. Można je mocować za pomocą warstwy samoprzylepnej, paska samoprzylepnego, warstwy magnetycznej lub opcji montażowych.

Bez problemów
Niezawodne, gotowe do użycia znaczniki rur zgodne z normą ISO 20560 mogą zostać dostarczone z zakładów Brady w dowolne miejsce na świecie. Jeśli posiadasz drukarkę BHP firmy Brady, już dziś możesz zaprojektować i wydrukować zgodny z normą ISO 20560 znacznik rur w swoim zakładzie, podając typ substancji i średnicę rury.

Aby otrzymać praktyczny przewodnik po znakowaniu rur, odwiedź strony internetowe firmy Brady lub wyślij wiadomość e-mail do na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

https://brady.widen.net/s/pqczgm7cqf


ISO 20560: globalny standard identyfikacji zawartości rur!
 

ISO 20560: globalny standard identyfikacji zawartości rur!

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP