www.przemysl-polska.com
Seco Tools

Hybrydowa konferencja na żywo okazją do przedstawienia innowacji dla branży motoryzacyjnej

firma Seco Tools i wybrani partnerzy poprowadzą hybrydową konferencję na żywo z serii ITI poświęconą branży motoryzacyjnej i inżynierii ogólnej. Pokazy obróbki skrawaniem oraz prezentacje ekspertów będą okazją do zaprezentowania najnowszych rozwiązań dla przemysłu motoryzacyjnego i inżynierii ogólnej.


Pierwsza konferencja ITI skupiająca się na motoryzacji i inżynierii ogólnej
Tegoroczna edycja popularnej serii konferencji Inspiration Through Innovation (ITI), zapoczątkowanych w roku 2014 w Wielkiej Brytanii, po raz pierwszy skupi się na produkcji podzespołów motoryzacyjnych. Poprzednie edycje pokazały wartość współpracy w dążeniu do innowacji w sektorze medycznym i lotniczym. Tegoroczna konferencja z serii ITI zostanie zrealizowana w Centrum innowacji firmy Seco Tools w miejscowości Erkrath: nowe centrum rozwoju i innowacji umożliwia testowanie procesów obróbki do stosowania w rozwiązaniach niestandardowych. Są one realizowane w ścisłej współpracy z klientami i partnerami produkcyjnymi.

Współpraca w zakresie innowacyjnych rozwiązań
Firma Seco Tools będzie gospodarzem konferencji ITI poświęconej innowacjom w branży motoryzacyjnej i inżynierii ogólnej. Program wydarzenia został przygotowany we współpracy z wybranymi partnerami, takimi jak producenci obrabiarek, dostawcy i firmy z sektora technologii chłodzenia, programowania CAD/CAM, technologii pomiarowej, drukowania przestrzennego i powiązanych dostawców usług. Firmy te wspólnie zilustrują wyjątkowe korzyści wynikające z międzynarodowych, wspólnych partnerstw w zakresie opracowywania innowacyjnych rozwiązań w obszarze obróbki skrawaniem.

Wyjątkowe informacje dotyczące obróbki
W półgodzinnych blokach firma Seco Tools i jej partnerzy zaprezentują proces obróbki podzespołów, na przykład turbosprężarki, a także strategie obróbki, takie jak ścinanie i zazębienie. Inspirujące seminaria dostarczą jeszcze więcej cennych informacji o technologiach chłodzenia i elektryfikacji. Ponadto uczestnicy będą mieli wiele możliwości nawiązywania kontaktów w trakcie imprezy stacjonarnej. Uroczystego otwarcia imprezy dokona Stefan Steenstrup, prezes i dyrektor generalny Seco Tools AB.

Hybrydowa konferencja na żywo
Konferencja ITI poświęcona branży motoryzacyjnej i inżynierii ogólnej odbędzie się 9 listopada 2022 r. Transmisja na żywo w języku angielskim będzie dostępna od 10:00 do 11:30 czasu uniwersalnego. Goście niemieckojęzyczni mogą wziąć udział w imprezie hybrydowej od 9:00 do 16:30, odwiedzając Centrum innowacji i osobiście uczestnicząc w prezentacjach obróbki na żywo, jak również poprzez transmisję na żywo, która rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa do 12:45 czasu środkowoeuropejskiego. Po tym czasie wszyscy zarejestrowani uczestnicy będą mieli dostęp do nagrań sesji na żądanie.

Odwiedź stronę firmy Seco Tools dotyczącą hybrydowej konferencji ITI poświęconej branży motoryzacyjnej i inżynierii ogólnej: tutaj znajdziesz Program i formularz darmowej rejestracji.


Hybrydowa konferencja na żywo okazją do przedstawienia innowacji dla branży motoryzacyjnej
Firma Seco Tools wraz z jej partnerami zaprezentują najnowsze innowacje w zakresie obróbki podzespołów motoryzacyjnych, takich jak turbosprężarki. © Seco ToolsHybrydowa konferencja na żywo okazją do przedstawienia innowacji dla branży motoryzacyjnej
Seco Tools jest uznanym partnerem w produkcji części dla branży motoryzacyjnej i inżynierii ogólnej wykorzystującej np. techniki ścinania. © Seco Tools


Hybrydowa konferencja na żywo okazją do przedstawienia innowacji dla branży motoryzacyjnej
Po raz pierwszy firma Seco Tools i jej partnerzy poprowadzą wydarzenie z popularnej serii „Inspiration Through Innovation”, skupiając się na motoryzacji i inżynierii ogólnej. © Seco Tools

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP