www.przemysl-polska.com
NORD Drivesystems

Sklep NORD: identyfikuj i zamawiaj części zamienne online Cyfrowe rozwiązania samoobsługowe dla klientów

Dzięki cyfrowym rozwiązaniom samoobsługowym, NORD DRIVESYSTEMS zapewnia swoim klientom praktyczne i szybkie wsparcie w ich codziennej pracy. Jednym z przykładów jest internetowy sklep NORD.

Sklep NORD: identyfikuj i zamawiaj części zamienne online Cyfrowe rozwiązania samoobsługowe dla klientów
NORD-Shop.jpg: Cyfrowe rozwiązania samoobsługowe dla klientów, takie jak sklep NORD, zapewniają praktyczne i szybkie wsparcie w codziennej pracy Zdjęcie: NORD DRIVESYSTEMS

NORD DRIVESYSTEMS jest jednym z wiodących światowych dostawców kompletnej technologii napędów elektrycznych, mechanicznych i elektronicznych. Dzięki kompleksowemu podejściu do TCO, wysokiemu poziomowi wiedzy w zakresie zastosowań i rozwoju, wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej gamie produktów modułowych, NORD wdraża optymalne rozwiązanie dla prawie każdego zastosowania. Ścisła orientacja na klienta jest zatem niezbędna. Cyfrowe rozwiązania samoobsługowe, takie jak NORD Shop, zapewniają szybkie i łatwe wsparcie oraz ułatwiają wspólne działania.

Cyfrowa samoobsługa klienta: szybka i prosta pomoc
W sklepie NORD części zamienne do układów napędowych NORD można łatwo zidentyfikować i zamówić bezpośrednio online. Wystarczy jedno kliknięcie i klient dowiaduje się o dostępności, przewidywanym czasie dostawy i cenie. Zamówienia złożone do godziny 12.00 wysyłane są tego samego dnia. Oferowana jest również dostawa ekspresowa. Sklep NORD jest obecnie dostępny na 15 rynkach. NORD DRIVESYSTEMS nieustannie pracuje nad dalszym rozwojem swoich rozwiązań samoobsługowych.

Oferta sklepu NORD
Od 14 lutego do 13 maja 2023 r. NORD DRIVESYSTEMS udziela rabatu w wysokości 5% na zamówienia w sklepie internetowym. Ta oferta jest ważna w Danii, Szwajcarii, Hiszpanii, Austrii, Polsce, Holandii i Niemczech. Produkty i akcesoria elektroniki napędowej są wyłączone z tej oferty.

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP