www.przemysl-polska.com
innodisk

Innodisk wprowadza rozwiązanie przemysłowego modułu czujnika powietrza, aby zwiększyć wartość aplikacji Edge AI

Innodisk, wiodący globalny dostawca rozwiązań z zakresu sztucznej inteligencji, podejmuje proaktywne kroki w kierunku edge AI. Wraz ze swoją spółką zależną, Sysinno, wprowadziła na rynek nowe rozwiązanie w postaci przemysłowego modułu czujnika powietrza, charakteryzującego się dokładnym wykrywaniem, łatwą implementacją i minimalną mocą obliczeniową.

Innodisk wprowadza rozwiązanie przemysłowego modułu czujnika powietrza, aby zwiększyć wartość aplikacji Edge AI

Moduły oferują
monitorowanie w czasie rzeczywistym temperatury, wilgotności i wykrywanie sześciu wskaźników jakości powietrza, w tym pyłu zawieszonego (PM2.5, PM10), tlenku węgla (CO), dwutlenku węgla (CO2), formaldehydu (HCHO), całkowitych lotnych związków organicznych (TVOC), ozonu (O3) i innych. Dzięki unikalnemu algorytmowi i zastosowaniu oryginalnych głowic czujników wiodących światowych marek, moduły zapewniają dokładne i niezawodne wartości pomiarowe.

Moduły można łatwo zintegrować z różnymi systemami, takimi jak przemysłowe komputery osobiste (IPC), komputery PC, serwery edge i systemy wbudowane za pośrednictwem interfejsu I2C lub karty USB Sensor Carrier. Jednocześnie konstrukcja modułu gwarantuje minimalne zużycie mocy obliczeniowej i zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się podczas pracy. Co więcej, dzięki najwyższej jakości wewnętrznego procesu produkcyjnego Innodisk i ścisłemu przestrzeganiu standardów przemysłowych, moduły przeszły liczne testy dokładności innych firm, co sprawiło, że moduły przewyższają inne dostępne na rynku czujniki powietrza OEM i można im zaufać przy wdrażaniu w różnych dziedzinach.

Moduły można zintegrować z inteligentnymi słupami, stacjami ładowania pojazdów elektrycznych i kioskami, co stanowi znaczącą wartość dodaną dla tych urządzeń w szybkiej ekspansji inteligentnych miast. Instalowanie modułów w obiektach w szpitalach i ośrodkach opieki zdrowotnej poprawia jakość powietrza i usług. W inteligentnej fabryce firmy mogą wdrożyć moduły w celu optymalizacji poziomu wilgotności i jakości powietrza oraz ochrony dobrego samopoczucia pracowników.

Innowacyjne moduły czujników powietrza firmy Innodisk doskonale łączą jej doświadczenie w aplikacjach wbudowanych i specjalizację Sysinno w wykrywaniu powietrza, z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem i wiodącym udziałem w ponad 500 krytycznych projektach globalnych. Oferuje kompleksowe i niezawodne rozwiązanie poprawiające jakość powietrza i przyczyniające się do zdrowszej i bardziej zrównoważonej przyszłości.

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP