www.przemysl-polska.com
Southco

SOUTHCO WPROWADZA NA RYNEK NOWE, WYSOKO WYTRZYMA£E ZAMKI OBROTOWE Z ELEKTRONICZNYM UKŁADEM WYZWALAJĄCYM I CZUJNIKAMI STANU DRZWI

Southco nadal poszerza swoją ofertę zamków obrotowych o nowe wersje, wyposażone w funkcję elektronicznego uruchamiania i elektronicznej sygnalizacji stanu drzwi.

SOUTHCO WPROWADZA NA RYNEK NOWE, WYSOKO WYTRZYMA£E ZAMKI OBROTOWE Z ELEKTRONICZNYM UKŁADEM WYZWALAJĄCYM I CZUJNIKAMI STANU DRZWI

Te nowe produkty zapewniają zwiększone bezpieczeństwo i możliwość kontroli dostępu w trudnych warunkach. Symetryczna konstrukcja pozwala na użycie tego samego produktu zarówno w pozycji prawej, jak i lewej, co ułatwia integrację i zarządzanie zapasami.

Nowe produkty Southco R4-25 są odpowiedzią na oczekiwania klientów związane z elektronicznym sterowaniem i monitorowaniem w wymagających zastosowaniach. Siłownik zasilany prądem o napięciu 12 V uruchamia zamek w chwili otrzymania sygnału z systemu sterowania klienta lub sterownika Southco. R4-25 doskonale współpracuje ze sterownikiem BluetoothTM firmy Southco, umożliwiając działanie bezprzewodowe. Zintegrowany czujnik sygnalizuje obecność zastawki zamka drzwi informując o zamknięciu drzwi.

Zamki R4-25 mają symetryczną konstrukcję, która umożliwia ich montaż zarówno w pozycji prawej, jak i lewej. Redukuje to konieczność gromadzenia rezerw magazynowych, przyspiesza montaż i usprawnia zarządzanie zapasami. Ponadto zintegrowana klamra do montażu kabla eliminuje potrzebę zakupu lub projektowania oddzielnej klamry montażowej.

Menedżer produktu Southco, Cindy Bart, dodaje, „Te nowe zamki obrotowe R4-25 poszerzają naszą ofertę zamków obrotowych uruchamianych mechanicznie i elektronicznie. Wprowadzając na nowe rynki zamki z możliwoœcią elektronicznego uruchamiania wykorzystujemy nasze doświadczenie w obu obszarach.”

Aby uzyskać więcej informacji na temat funkcjonalności zatrzasków obrotowych R4, odwiedź stronęsouthco.com lub wyślij wiadomość e-mail do całodobowego działu obsługi klienta pod adresem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP