www.przemysl-polska.com
Seco Tools

Rozwiertaki Seco Nanojet optymalizują kontrolę wiórów w celu wyeliminowania braków

Rozwiertaki Seco Nanojet z węglika spiekanego zapewniają lepszą kontrolę nad wiórami dzięki innowacyjnemu wylotowi chłodzenia, który umożliwia optymalne usuwanie wiórów. Taka konstrukcja eliminuje kosztowne złomowanie części, zakleszczenia i uszkodzenia krawędzi, zwiększając bezpieczeństwo, jakość części i żywotność narzędzia.


Rozwiertaki Seco Nanojet optymalizują kontrolę wiórów w celu wyeliminowania braków
Nanojet Reamer close up

Lepszy przepływ chłodziwa i lepsze części
Kluczowe operacje rozwiercania wymagają stosowania stabilnych, bezpiecznych i przewidywalnych narzędzi. W przypadku otworów nieprzelotowych i przelotowych rozwiertaki Seco Nanojet z węglika spiekanego zwiększają sprawdzoną wydajność produktów Seco Nanofix dzięki zastosowaniu innowacyjnych wylotów chłodzenia, które zapobiegają zakleszczaniu się wiórów i zwiększają stabilność działania. Unikalna konstrukcja tych nowych narzędzi zapewnia silny, precyzyjny strumień smarowania kierowany bezpośrednio do strefy skrawania, co optymalizuje usuwanie wiórów i trwałość narzędzia. Poza stabilnością produkcji warsztaty mogą także zachować pewność, że rozwiertaki Seco Nanojet z węglika spiekanego pozwolą im utrzymać dotychczasową prędkość skrawania i jakość części.

Nasza wszechstronna oferta rozwiertaków wieloostrzowych jest dostępna w ośmiu gatunkach o ponad 10 różnych geometriach, a także w niestandardowych wielkościach i tolerancjach. Narzędzia są kompatybilne z każdą precyzyjną oprawką narzędziową. Mają one tolerancje od 10 µm do 15 µm (0.0004–0.0006") i zapewniają gładkie wykończenie powierzchni od Ra 0,2 µm do Ra 1,2 µm (od Ra 8 µ" do Ra 50 µ"). Firma Seco sprawdza każdy rozwiertak Nanojet z węglika spiekanego i dokumentuje zmierzoną średnicę, aby zapewnić niezmiennie wysoką jakość.


Rozwiertaki Seco Nanojet optymalizują kontrolę wiórów w celu wyeliminowania braków
Nanojet Reamers

Przewidywalna precyzja w każdym narzędziu
Wiele branż, w tym inżynieria ogólna, motoryzacja i lotnictwo, potrzebuje bezpiecznych i niezawodnych rozwiązań do rozwiercania w celu uniknięcia kosztownego złomowania. Według Jeana-Bernarda Hantina, kierownika ds. produktów w Seco, producenci zdają sobie sprawę, że źle wyprodukowane rozwiertaki lub rozwiertaki o nieprawidłowych specyfikacjach mogą zaprzepaścić szansę na uzyskanie części o wysokiej wartości. „Rozwiertaki Nanojet z węglika spiekanego zapewniają ekonomiczną wydajność oraz jakże potrzebną jakość i stabilność” — mówi.

Zamawianie niestandardowych narzędzi online
Rozwiertaki Seco Nanojet z węglika spiekanego są dostępne w magazynieoraz na specjalne wykonanie w średnicach do 1,461 mm (0.057"). Za pośrednictwem konfiguratora narzędzi online Seco MyDesign warsztaty mogą uzyskać specjalnie dostosowane narzędzia o takiej samej stabilności, niezawodności i dostępności co produkty katalogowe.

www.secotools.com

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP