www.przemysl-polska.com
innodisk

Firma Innodisk prezentuje przełomowe rozwiązanie MIPI over Type-C dla zaawansowanych aplikacji wizyjnych opartych na sztucznej inteligencji

Innodisk, wiodący światowy dostawca rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji, ogłasza wprowadzenie na rynek pierwszego w branży rozwiązania MIPI over Type-C. Ta ekskluzywna technologia pokonuje tradycyjne ograniczenia długości kabli MIPI, umożliwiając umieszczenie wbudowanych modułów kamer w większej odległości od systemu.

Firma Innodisk prezentuje przełomowe rozwiązanie MIPI over Type-C dla zaawansowanych aplikacji wizyjnych opartych na sztucznej inteligencji

Powiększy to możliwości wizualnych zastosowań sztucznej inteligencji, szczególnie w inteligentnej produkcji i inteligentnych miastach, umożliwiając bezproblemową integrację wysokiej jakości systemów wizyjnych z tymi rozwijającymi się środowiskami.

Rosnąca popularność aplikacji wizyjnych w różnych dziedzinach uwydatnia krytyczne zapotrzebowanie na niezawodne rozwiązania odnośnie do kamer o wysokiej jakości. Ponieważ komputerowe elementy wizyjne stają się kamieniem węgielnym rozwoju sztucznej inteligencji, zapotrzebowanie na kamery klasy przemysłowej stale rośnie. Firma Innodisk dostrzega tę potrzebę i opracowała rozwiązanie MIPI over Type-C, aby sprostać wyzwaniom stojącym przed integratorami i programistami układów wizyjnych.

Technologia MIPI over Type-C firmy Innodisk zwiększa odległość połączenia do ponad 2 metrów, przekraczając poprzednie ograniczenie długości kabla wynoszącej 30 cm przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności. Umożliwia bezproblemową konwersję do niestandardowego interfejsu USB typu C za pomocą dostosowanej do potrzeb płytki adaptera i zapewnia opłacalność w porównaniu z rozwiązaniami SerDes. Ponadto rozwiązanie to może pochwalić się udanymi wdrożeniami na platformach NVIDIA Jetson, Intel x86 i ARM, a firma Innodisk aktywnie inwestuje w badania i rozwój, aby zapewnić ciągłą jego kompatybilność na różnych platformach, przyspieszając wdrażanie brzegowych aplikacji opartych na sztucznej inteligencji u klientów.

Rozwiązania modułów dla kamer MIPI over Type-C firmy Innodisk są szeroko stosowane w różnych inteligentnych aplikacjach. Rewolucjonizują branże takie jak inteligentna produkcja, w której AMR i wózki widłowe korzystają z wysokiej jakości obrazowania i większego zasięgu. Podobnie aplikacje współdzielonej mobilności, takie jak współdzielone rowery, wykorzystują te moduły w celu zwiększenia bezpieczeństwa i wydajności. Oferując połączenie dużej przepustowości i większego zasięgu, rozwiązanie Innodisk usuwa ograniczenia długości kabla, odblokowując falę nowych możliwości dla inteligentnych aplikacji.

Rozwiązanie MIPI over Type-C firmy Innodisk stanowi znaczący krok naprzód, opiera się bowiem na zróżnicowanej ofercie modułów kamer MIPI i bezproblemowej integracji platform. Obejmuje to zgodność z NVIDIA Jetson, od generacji Intel 12. do 13., procesorem Core Ultra, AMD Xilinx i NXP. Jako jedyny certyfikowany przez firmę Intel partner MIPI Camera na Tajwanie, Innodisk ściśle współpracuje z producentami IPC, dysponując możliwościami profesjonalnej integracji, aby oferować klientom kompleksowe wsparcie i usługi. Rozwiązanie MIPI over Type-C jest gotowe na nowo zdefiniować przyszłość technologii wizyjnej, oferując wydajność, elastyczność i przystępność cenową.

http://www.innodisk.com

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP