www.przemysl-polska.com
Red Lion Europe

Red Lion wprowadza na rynek nowy, niezarządzany, 16-portowy switch przemysłowy Ethernet N-Tron NT116 do wspierania krytycznych operacji w ciężkich warunkach środowiskowych

Nowy switch zapewnia niezrównane parametry i dużą niezawodność w środowisku przemysłowym.

  www.redlion.net
Red Lion wprowadza na rynek nowy, niezarządzany, 16-portowy switch przemysłowy Ethernet N-Tron NT116 do wspierania krytycznych operacji w ciężkich warunkach środowiskowych
Red Lion

, producent innowacyjnych technologii, zapewniających organizacjom przemysłowym dostęp do danych oraz ich łączenie i wizualizację, ogłasza wprowadzenie na rynek niezarządzanego switcha Ethernet N-Tron NT116, zaprojektowanego do zastosowań wymagających niezawodnej pracy w aplikacjach krytycznych w ciężkich warunkach przemysłowych.

Niezarządzany switch NT116 oferuje wyjątkową niezawodność i wydajność w systemach akwizycji danych, aplikacjach Ethernet I/O i kontroli procesów. Zawiera 16 portów miedzianych (10/100BaseTX RJ45) w niewielkiej, wytrzymałej, metalowej obudowie przemysłowej. Zapewnia dużą odporność na wstrząsy i wibracje. Wszystkie porty są zabezpieczone przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD) i przepięciami. Switch charakteryzuje się wyjątkową niezawodnością. Jego współczynnik MTBF wynosi 1,2 miliona godzin, a zakres dopuszczalnej temperatury pracy rozciąga się od -40°C do 85°C.

NT116 oferuje przepustowość 3,2 Gb/s. Korzysta z technologii store-and-forward oraz obsługuje tryby pracy full-duplex i half-duplex. Zawiera dwa redundantne wejścia zasilania 10-49 VDC.

N-Tron NT116 stanowi kolejny etap rozwoju niezarządzanego switcha przemysłowego Ethernet 116TX firmy Red Lion. Oprócz zgodności z IEEE 802.3 oraz certyfikatów dla środowisk morskich, kolejowych i transportowych, uzyskał również certyfikaty UL dla zwykłych i niebezpiecznych lokalizacji, a także certyfikaty ATEX i IECEx.

Nowy N-Tron NT116 firmy Red Lion ułatwia gromadzenie krytycznych danych, dotyczących parametrów pracy. Jego wytrzymała, wzmocniona konstrukcja zapewnia trwałość i niezawodność w ekstremalnych warunkach środowiskowych na halach produkcyjnych, w górnictwie, energetyce, systemach wodno-kanalizacyjnych, energii alternatywnej, kolejnictwie, inteligentnych systemach zarządzania ruchem oraz w transporcie.

“Gdy operatorzy sprzętu przemysłowego i liderzy biznesowi mogą bezproblemowo i szybko uzyskać dostęp do swoich danych, uzyskują z nich większą wartość. Niezarządzany switch przemysłowy Ethernet N-Tron NT116 minimalizuje przestoje i maksymalizuje przepustowość, aby zwiększyć wydajność i efektywność operacyjną,” powiedziała Diane Davis, menedżer produktu.

Więcej informacji dotyczących modelu N-Tron NT116 można uzyskać pod adresem: www.redlion.net/NT116.

Więcej informacji dotyczących firmy Red Lion można uzyskać pod adresem: www.redlion.net.

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP