www.przemysl-polska.com
NSK

Konwencja europejskich dystrybutorów NSK

NSK zorganizowała tegoroczne spotkanie europejskich dystrybutorów firmy w pięknym i historycznym mieście Dubrownik (Chorwacja). W wydarzeniu wzięło udział ponad 100 przedstawicieli dystrybutorów z całego regionu EMEA (Europe-Middle East-Africa; Europa-Bliski Wschód-Afryka), wymieniając informacje i nawiązując kontakty.

W trakcie spotkania trwającego od 9 do 11 października br. firma NSK poinformowała o swojej strategii dla globalnego rynku wtórnego oraz przedstawiła nowości na temat produktów, sektorów, programu AIP i działań marketingowych. Obecni na spotkaniu przedstawiciele najwyższego kierownictwa NSK zacieśniali współpracę z dystrybutorami i podkreślali ich znaczenie dla dalszego rozwoju firmy.

Rynek wtórny jest złożony. Ale to branża, w której działają ludzie - wyjaśnia Jean-Yves Chapelet, GAM Marketing Director & Director Western Europe Sales Division NSK. - Z tego powodu dla NSK kluczowe są decyzje, z kim firma współpracuje na tym rynku. Dlatego właśnie naprawdę doceniamy znaczącą obecność naszych partnerów dystrybucyjnych, którzy byli i będą źródłem sukcesu firmy na globalnym rynku części zamiennych.

Podczas konferencji firma NSK z dumą przedstawiała dystrybutorów, którzy uzyskali status Certyfikowanych Partnerów AIP. Były to firmy: APRB (Rosja), Coroll (Czechy) i Lagerton (Serbia) oraz pierwszy certyfikowany oddział AIP należący do sieci: Rubix (Holandia). Program Certyfikowanych Partnerów AIP okazał się bardzo interesujący dla dystrybutorów NSK - dzięki niemu odróżniają się od bezpośrednich konkurentów, podnosząc swoje umiejętności w zakresie badania i rozwiązywania problemów technicznych, oferując specjalistyczną wiedzę dotyczącą zastosowań produktów oraz know-how dla branży, a także prowadząc projekty MRO. Ponadto firma NSK stale inwestuje w rozwój sieci autoryzowanych dystrybutorów w ramach Programu Certyfikowanych Partnerów AIP.

«Jesteśmy dumni z marki NSK, a przede wszystkim z przynależności do rodziny NSK» - taka była dominująca informacja zwrotna przekazywana przez dystrybutorów po wydarzeniu. Już są przygotowywane plany organizacji następnej europejskiej konwencji dystrybutorów NSK.

Konferencja europejskich dystrybutorów firmy NSK - Dubrownik 2019


Konwencja europejskich dystrybutorów NSK

 

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP