www.przemysl-polska.com
NORD Drivesystems

System modułowy NORD dla wszystkich rozwiązań napędowych Indywidualna konfiguracja układów napędowych zgodnie z wymaganiami klienta

Dzięki systemowi modułowemu NORD, jako kompleksowy dostawca technologii napędowej NORD DRIVESYSTEMS oferuje szerokie portfolio indywidualnych, możliwych do łączenia z sobą elementów napędowych. Spółka kładzie szczególny nacisk na energooszczędność, obniżenie liczby wersji oraz Całkowitego Kosztu Posiadania (TCO - total cost of ownership).

System modułowy NORD dla wszystkich rozwiązań napędowych   Indywidualna konfiguracja układów napędowych zgodnie z wymaganiami klienta
Przekładnie, przemienniki częstotliwości i silniki: Dzięki systemom modułowym NORD możliwa jest konfiguracja indywidualnie dostosowanych systemów napędowych
Obraz: NORD DRIVESYSTEMS


NORD DRIVESYSTEMS zaopatruje swoich klientów z ponad 100 branż w optymalnie dopasowane układy napędowe dokładnie zaadaptowane do ich indywidualnych wymagań. Firma jest jednym z wiodących, kompleksowych dostawców układów napędowych, jak również projektantem i producentem przekładni, silników i elektroniki napędowej. Portfolio firmy obejmuje przekładnie dla momentów obrotowych od 10 Nm aż do ponad 282 kNm, silniki elektryczne o zakresie mocy od 0,12 do 1,000 kW i przemienniki częstotliwości do 160 kW.

Możliwość konfiguracji dla każdego zastosowania

Dzięki systemowi modułowemu NORD układy napędowe mogą być łączone dla niemal każdego zastosowania – gwarantuje to rozwiązania idealnie dostosowane do wymagań klienta. Wykwalifikowani doradcy NORD opracowują szyte na miarę koncepcje, które można zoptymalizować pod kątem energooszczędności, redukcji liczby wersji oraz Całkowitego Kosztu Posiadania (TCO). Użytkownicy mogą również konfigurować elementy swoich napędów online używając narzędzi do konfiguracji produktów.

Proces produkcji NORD charakteryzuje się wysokim stopniem integracji pionowej. Wszystkie elementy stanowiące o jakości są wytwarzane we własnych zakładach NORD. Międzynarodowa zdolność produkcyjna oraz sieć lokalnych oddziałów w 36 krajach zapewniają niezawodne i krótkoterminowe dostawy wraz ze wsparciem serwisowym i częściami zamiennymi.

Znajomość wymagań branżowych
NORD dostarcza wydajne rozwiązania napędowe dla ponad 100 branż i ma głęboką wiedzę o ich konkretnych wymaganiach. Dla przykładu, specjalista ds. napędów zdefiniował zoptymalizowane rozwiązania dla branży logistyki wewnętrznej i magazynowania. Warianty rozwiązania mają nazwę LogiDrive i, zależnie od wymaganego zastosowania, oferowane są w wersji podstawowej i zaawansowanej.

Opatentowany motoreduktor DuoDrive zalecany jest do zastosowań w branży żywności i napojów, jak również w sektorze farmaceutycznym. Wydajny silnik synchroniczny IE5+, który wyprzedza najwyższą zdefiniowaną klasę sprawności, zintegrowany jest z jednostopniową przekładnią o zębach skośnych – co nie tylko umożliwia zmniejszenie przestrzeni instalacji, ale również zapewnia najwyższą wydajność układu.

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP