www.przemysl-polska.com
innodisk

Moduł rozszerzeń wirtualnego We/Wy InnoEx firmy Innodisk zapewnia wydajne wdrażanie zastosowań SI

W skali globalnej sektor SI i SIR przeżywa boom, agencje badające rynek przewidują, że do roku 2030 funkcjonować będzie około 29 miliardów urządzeń mieszczących się w pojęciu Internetu Rzeczy. Przy tak ogromnej liczbie urządzeń należy nie tylko brać pod uwagę zdalne nimi zarządzanie, ale również bardziej efektywne sposoby podłączania urządzeń celem skuteczniejszego wdrażania ich zastosowań.Moduł rozszerzeń wirtualnego We/Wy InnoEx firmy Innodisk zapewnia wydajne wdrażanie zastosowań SI

Firma Innodisk dzięki swojemu Modułowi rozszerzeń wirtualnego We/Wy InnoExtoruje drogę i w ten sposób wspiera globalny przemysł w wydajnym podłączaniu szerokiego wachlarza zastosowań SI poprzez integrowanie oprogramowania i sprzętu z wykorzystaniem technologii wirtualnego rozszerzenia We/Wy. Integracja ta umożliwia firmom efektywną kontrolę budżetów na wyposażenie komputerowe i rozwiązanie problemów związanych ze złożonymi obwodami, których nie można skrócić lub przebudować. Przy wykorzystaniu technologii wirtualnego We/Wy, pojedynczego komputera i kabla sieciowego można je rozszerzyć, a także za pomocą modułów InnoExmożna je połączyć w pakiety, co umożliwi elastyczne rozszerzanie ilości urządzeń końcowych, a także odległości pomiędzy nimi.


Moduł rozszerzeń wirtualnego We/Wy InnoEx firmy Innodisk zapewnia wydajne wdrażanie zastosowań SI

Ze względu na miniaturyzację komputerowego świata, znacząco ograniczono przestrzeń na gniazda do rozszerzania We/Wy. Jeżeli osoby zajmujące się integracją chcą zwiększyć liczbę urządzeń do rozszerzania We/Wy, bardzo często muszą przeprojektować płytę główną, co może zajmować dużo czasu i nie mieć za wiele wspólnego z ekonomicznym podejściem. Na szczęście cała gama wbudowanych kart rozszerzeń firmy Innodisk umożliwia rozwiązanie tych problemów. Należy jednak pamiętać, że niektóre płyty główne nie obsługują kart rozszerzeń. Aby sprostać temu wyzwaniu firma Innodisk opracowała nowe rozwiązanie w postaci rozszerzenia wirtualnego We/Wy. InnoEx potrzebuje tylko pojedyńczego przewodu do połączenia z jednym systemem komputerowym, a funkcjonuje jak wielofunkcyjny port transferowy i tym samym efektywnie poszerza możliwości w zakresie ilości urządzeń zewnętrznych i odległości pomiędzy nimi dzięki wykorzystaniu wirtualnych sygnałów. Charakteryzuje się wysoką kompatybilnością, nie zajmuje gniazd We/Wy w oryginalnym systemie komputerowym i nie wymaga przeprojektowania architektury. Można go również zintegrować z architekturą funkcjonującej sieci co umożliwi pozbawione granic rozszerzenie We/Wy poprzez networking.

Moduł rozszerzeń wirtualnego We/Wy InnoEx obsługuje interfejsy HDMI oraz USB. W drugim kwartale 2023 roku firma Innodisk wprowadzi również wersje Szeregową i na Magistralę CAN. Rozwiązania te nadają się do inteligentnej sprzedaży detalicznej, inteligentnego rozpoznawania obrazów, wyświetlania cyfrowego i inteligentnego prowadzenia pojazdów AGV. Rozwiązania mogą zostać również w prosty sposób wdrożone w szeregu zastosowań przemysłowych i zaawansowanych projektach SI.

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP