www.przemysl-polska.com
Southco

SOUTHCO WPROWADZA NOWY PRZEWODNIK

Southco opublikowało nowy podręcznik (HB 72), kompleksowy przewodnik po każdym produkcie, który producent ma do zaoferowania. Po raz pierwszy od 2015 roku Southco wydało przewodnik w formie drukowanej.

SOUTHCO WPROWADZA NOWY PRZEWODNIK

HB72 zawiera wiele informacji na temat rozwiązań dostępu firmy Southco, w tym rysunki produktów, szczegóły dotyczące wydajności, dostępne opcje i uwagi dotyczące instalacji. Wszystko co trzeba wiedzieć o każdym produkcie Southco jest zawarte w HB72, a wersja drukowana sprawia, że informacje te są na wyciągnięcie ręki.

Jedną z najbardziej użytecznych funkcji HB72 jest kreator numerów części. Wiele produktów Southco jest wysoce konfigurowalnych, co pozwala na dopasowanie ich do wielu różnych zastosowań, ale z tak dużą ofertą wiąże się długa lista numerów części. HB72 pozwala w łatwy sposób zobaczyć, które opcje odpowiadają poszczególnym numerom części, dzięki czemu producenci mogą być pewni, że za każdym razem otrzymują właściwe części.


SOUTHCO WPROWADZA NOWY PRZEWODNIK

Kolejną pomocną cechą HB72 jest przewodnik wyboru na początku każdej kategorii produktów. Pozwala to użytkownikom łatwo zestawiać i porównywać wszystkie produkty w danej kategorii obok siebie oraz wybrać odpowiedni dla swoich potrzeb. Można przeglądać cechy, takie jak materiał, typy zatrzasków i instalacja, wszystko w jednej wygodnej tabeli, a to z kolei zapewnia, że otrzyma się najlepsze rozwiązanie dla danego zastosowania.

Dodatkowo, każdy produkt zawiera szczegółowe rysunki produktu, szczegóły dotyczące wydajności i uwagi dotyczące instalacji. Podane są dokładne wymiary każdego produktu, pokazana jest siła, jaką może on wytrzymać lub zapewnić, a także pewność, że użytkownicy prawidłowo zainstalują produkt. W HB72 Southco prezentuje szeroki zakres rozwiązań dostępu i zapewnia, że użytkownicy posiądą wiedzę, aby je prawidłowo stosować.

To rzadka okazja, aby jako jedni z pierwszych otrzymać nowy przewodnik Southco w wersji drukowanej. Podczas gdy ostatni drukowany przewodnik, HB65, pozostaje dobrym punktem odniesienia dla produktów w nim zawartych, oferta produktów Southco znacznie wzrosła od czasu ostatniego jego druku w 2015 roku. HB72 zawiera ponad osiemdziesiąt stron nowych produktów, które są przeznaczone dla rozwijających się branż i wypełniają luki w funkcjonalności poprzedniej linii Southco. Teraz użytkownicy mogą spać spokojnie wiedząc, że mają każde potrzebne rozwiązanie i wszystkie informacje potrzebne do ich wykorzystania w jednym miejscu: Southco Handbook 72.

Aby zamówić egzemplarz Southco Handbook 72 należy odwiedzić southco.com lub wysłać e-mail do działu obsługi klienta 24/7 na adresThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP