www.przemysl-polska.com
CASE Construction Equipment

CASE WPROWADZA NA rynek NIEZBĘDNĄ 20-TONOWĄ KOPARKĘ GĄSIENICOWĄ CX210E-S

Wraz z wprowadzeniem na rynek modelu CX210E-S firma CASE Construction Equipment dodała drugą 20-tonową koparkę gąsienicową do swojej serii E.

CASE WPROWADZA NA rynek NIEZBĘDNĄ 20-TONOWĄ KOPARKĘ GĄSIENICOWĄ CX210E-S

CASE WPROWADZA NA rynek NIEZBĘDNĄ 20-TONOWĄ KOPARKĘ GĄSIENICOWĄ CX210E-S

Stanowiąc „Efektywną” alternatywę dla standardowej maszyny CX210E, model CX210E-S zapewnia taką samą wydajność i komfort operatora, a także jakość i niezawodność modelu podstawowego, ale jest dostępny w uproszczonej ofercie przy zachowaniu jeszcze bardziej konkurencyjnej ceny. Maszyna napędzana jest tym samym silnikiem wysokoprężnym FPT NEF6 normy Stage V i wykorzystuje tę samą wyjątkową japońską technologię, zapewniając równie imponującą wydajność i możliwości sterowania jak siostrzany model.

W wersji CX210E-S zastosowano wzmocnioną wersję dolnej ramy z podwoziem typu LC z wytrzymałymi komponentami. Gąsienice są wyposażone w pojedynczą prowadnicę, a stalowe klepki łańcucha gąsienicy z potrójną ostrogą przeciwpoślizgową są dostępne w standardowej szerokości 600 mm lub w wersji 700 mm.

Koparki te posiadają wytrzymały wysięgnik typu ‘mono’ wraz z równie solidnym ramię koparkowym o długości 2,94 m. Model CX210E-S jest fabrycznie standardowo wyposażony w linię pod szybkozłącze i wielofunkcyjną pomocniczą linię hydrauliczną wysokiego przepływu. Dostępny jest również obwód o niskim przepływie, zapewniający większą wszechstronność w przypadku różnego rodzaju osprzętu obrotowego lub uchylnego.

Wyposażenie kabiny obejmuje pneumatyczny, podgrzewany fotel operatora z regulowaną konsolą z joystickami sterującymi, 10-calowy wyświetlacz ze zintegrowaną obsługą klimatyzacji i pięcioma konfigurowalnymi przyciskami, radio Bluetooth, pakiet oświetlenia LED i górną osłonę FOPS poziomu 2. Dzięki temu operator ma zagwarantowany ten sam stopień bezkompromisowej ochrony i komfortu jak w modelu CX210E.


CASE WPROWADZA NA rynek NIEZBĘDNĄ 20-TONOWĄ KOPARKĘ GĄSIENICOWĄ CX210E-S

Wersja E-S jest cięższa o około 500 kg od modelu CX210E ze względu na wytrzymałą konstrukcję przedniego osprzętu, konstrukcję dolnej ramy i podwozie. Wybór opcjonalnej przeciwwagi zwiększa masę roboczą o kolejne 500 kg, co poprawia obsługę cięższego osprzętu. Ta wersja koparki oferuje praktycznie identyczny udźwig i siłę uciągu, przy zachowaniu tej samej siły odspajania co model E.

Nowy model z serii „Efficiency” zapewnia dostęp do wszystkich usług oferowanych przez CASE w postaci przedłużonej gwarancji i programu planowej konserwacji, pakietów regularnych przeglądów serwisowych, szczegółowej analizy płynów roboczych, zestawów konserwacyjnych i telematyki. Model CX210E-S, podobnie jak inne koparki gąsienicowe z serii E, jest wyposażony w dwukierunkowy modem, dzięki któremu klienci mogą korzystać z pełnej gamy zaawansowanych usług telematycznych CASE, takich jak CASE SiteWatch oraz z proaktywnego wsparcia dealerów za pośrednictwem CASE SiteConnect.


CASE WPROWADZA NA rynek NIEZBĘDNĄ 20-TONOWĄ KOPARKĘ GĄSIENICOWĄ CX210E-S

Sektor 20-tonowych koparek jest jednym z najbardziej konkurencyjnych obszarów na europejskim rynku koparek gąsienicowych. Oferując uproszczony wybór konfiguracji i jeszcze bardziej konkurencyjne ceny, bez żadnych kompromisów w zakresie wydajności, jakości i niezawodności, model CX210E-S jest dla dealerów CASE „Efektywną” alternatywą dla oszczędnych klientów wynajmujących sprzęt i realizujących krótkoterminowe kontrakty, która pojawi się na rynku europejskim w pierwszym kwartale 2024 r.

www.casece.com

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP