www.przemysl-polska.com
Panasonic Industry News

Większa szybkość i precyzja: Panasonic Industry prezentuje nowy system znakowania laserowego LP-RH

Znakowanie „w locie” przy dużych prędkościach to tylko jedna z wielu funkcji wszechstronnej serii LP-RH.

Większa szybkość i precyzja: Panasonic Industry prezentuje nowy system znakowania laserowego LP-RH

Nowe systemy znakowania laserowego CO2 LP-RH zostały zaprojektowane specjalnie dla branż o szczególnie wysokich wymaganiach dotyczących szybkości i funkcjonalności i są dostępne z mocą wyjściową 10 W, 20 W i 30 W.

Oferują one znaczną poprawę jakości znakowania i obróbki. Dzięki ultraszybkiemu skanerowi galwanometrycznemu mogą znakować poruszające się obiekty „w locie” z prędkością przenośnika do 240 m/min.

Modele z wiązką laserową o małej średnicy szczególnie dobrze sprawdzają się w znakowaniu małych elementów z bardzo drobnymi oznaczeniami. Modele z krótszą długością fali wynoszącą 9,3 μm są idealne do znakowania przezroczystych tworzyw sztucznych, takich jak PET czy poliwęglany. Laser CO2 umożliwia również znakowanie materiałów organicznych, takich jak papier i drewno.

Płynny przepływ pracy jest kluczowy
Czas rozruchu został znacznie skrócony z 90 do 15 sekund, aby zwiększyć wydajność pracy i uniknąć niepożądanych przerw w produkcji.

Dzięki nowo zintegrowanemu silnikowi, grawerowanie imponuje jednorodnością, szybkością i precyzją w porównaniu do poprzedniej serii. Obszar znakowania tej serii to maksymalnie 160x160 mm, a nowa metoda skanowania kodów Data Matrix skraca czas cyklu nawet o 40% bez utraty jakości.

Ulepszona ostrość pozwala na dokładne wyrównanie
Dzięki naszej najnowszej innowacji precyzyjna regulacja ustawienia ostrości jest dziecinnie prosta. Odległość roboczą można łatwo regulować w zakresie -/+ 3 mm bez przesuwania głowicy laserowej. Funkcja ta gwarantuje dokładne wyrównanie i znacznie ułatwia precyzyjną regulację, dzięki czemu procesy robocze są bardziej wydajne.

Zaktualizowane oprogramowanie komputerowe Laser Marker NAVI smart oferuje przyjazny dla użytkownika interfejs, który upraszcza zarządzanie historią konserwacji. Oprogramowanie NAVI smart natychmiast informuje też, kiedy wymagana jest konserwacja, dzięki czemu system zawsze jest w optymalnym stanie.

www.industry.panasonic.com

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP