www.przemysl-polska.com
Beijer Electronics Products AB

Nowa seria paneli operatorskich i komputerów przemysłowych

Nowa seria iX paneli operatorskich i komputerów przemysłowych firmy Beijer Electronics została rozszerzona o kolejne modele i wzbogacona o dodatki programowe. Jest ona przeznaczona szczególnie dla branży opakowaniowej, drukarskiej, farmaceutycznej, przetwórstwa spożywczego, obróbki maszynowej, gospodarki wodnej i morskiej oraz petrochemii .

Nowa seria paneli operatorskich i komputerów przemysłowych
Caption: Oprogramowanie iX doskonale współgra z nową generacją wielokrotnie nagradzanych paneli operatorskich i komputerów przemysłowych firmy Beijer Electronics.

iX to innowacyjne rozwiązanie HMI pozwalające lepiej wyrazić swoje idee, dzięki skutecznej kombinacji nowoczesnych rozwiązań graficznych i dużej funkcjonalności. Seria iX wyróżnia się spójnym projektem, zaawansowanymi narzędziami inżynierskimi i w pełni otwartą platformą. Panele i komputery przemysłowe z serii iX wypełniają lukę między rozwiązaniami zastrzeżonymi, a kosztownymi produktami SCADA. Oprogramowanie iX doskonale współgra z kolejną generacją nagrodzonych paneli operatorskich i komputerów przemysłowych firmy Beijer Electronics.

Oprogramowanie iX
Oprogramowanie iX jest dostępne w pakietach typu developer oraz runtime - w wersjach dla 250, 2000 i 4000 zmiennych zewnętrznych oraz jako uaktualnienie (bez limitu zmiennych).

Oprogramowanie iX doskonale współgra z nową generacją wielokrotnie nagradzanych paneli operatorskich i komputerów przemysłowych Beijer Electronics – iX Panel, iX Panel Pro oraz iX Panel Pro Nautic, tworząc wysokowydajne rozwiązanie HMI o solidnej konstrukcji.

Seria iX Panel
Nowe panele operatorskie z serii iX to bardzo wydajne urządzenia o solidnej aluminiowej konstrukcji (IP66) zawierające oprogramowanie iX (runtime). Nowa seria paneli jest dostępna w wersjach ze zintegrowaną klawiaturą oraz z ekranem dotykowym. Została zaprojektowana specjalnie do zastosowań przemysłowych i jest zgodna z ogólnoświatowymi standardami.
- modele z ekranem dotykowym :3.5", 5.7", 6.5", 10.4", 15.0"
- modele ze zintegrowaną klawiaturą: 5.7", 6.5", 10.4"

Serie iX Panel Pro oraz iX Panel Pro Nautic
Serie iX Panel Pro oraz iX Panel Pro Nautic charakteryzują się dużą wydajnością dzięki procesorowi klasy C2D, posiadają także wymagane certyfikaty do zastosowań morskich.
Liczne porty komunikacyjne i gniazda rozszerzeń zapewniają dużo opcji sieciowych i możliwość rozbudowy lub aktualizacji, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem HMI dla konstruktorów maszyn i integratorów systemów.

Obie serie Panel Pro to pełne rozwiązania HMI o rozszerzonej funkcjonalności i otwartej architekturze, przeznaczone do zastosowań przemysłowych i morskich. Obie opierają się na tym samym podstawowym projekcie, mają te same funkcje i zainstalowane dodatkowo oprogramowanie iX (runtime). Modele z obu serii posiadają wysokokontrastowe ekrany dotykowe TFT i są dostępne w wersji Box-PC.
- Seria Pro : 12", 15", 17", 19" i 19" w obudowie ze stali nierdzewnej oraz wersja Box-PC z podwójnym wyjściem monitorowym
- Seria Pro Nautic : 15", 17", 19" oraz wersja Box-PC z podwójnym wyjściem monitorowym

Nowa seria urządzeń oraz oprogramowanie są dostępne od maja 2010 r.

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Related Articles

Beijer Electronics Products AB
.NET w HMI

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP