www.przemysl-polska.com
INTERROLL

Nowa fabryka firmy Interroll w Suzhou

Sant'Antonino, Szwajcaria / Suzhou, Chiny, 16 marca 2020 r. W 2022 roku firma Interroll (Suzhou) Co. Ltd. zamknie istniejącą i otworzy nową fabrykę w Suzhou. Łączna wartość inwestycji w obiekty będące w pełni własnością firmy wyniesie 181 milionów CNY (25 milionów CHF). Nowa fabryka zwiększy moce produkcyjne Interroll i jej potencjał rozwoju w regionie Azji i Pacyfiku.


Firma Interroll rozszerza swoją działalność w regionie Azji i Pacyfiku: tamtejsze rynki - szczególnie w Chinach oraz w regionie ASEAN (Association of Southeast Asian Nations), Korei i Australii - wykazują duże zapotrzebowanie na produkty Interroll i zapewniają duży długoterminowy potencjał wzrostu. Ponadto, oczekuje się, że wzrost liczby zainstalowanych systemów transportu materiałów zapewni dodatkowe możliwości serwisowe w tym regionie. W roku 2019 około połowa produkcji Interroll Suzhou została dostarczona do lokalizacji docelowych poza Chińską Republiką Ludową. Między innymi zrealizowano duże projekty dla koreańskiego sektora handlu elektronicznego. Rozpoczęcie produkcji w nowej fabryce planowane jest na początek 2022 r.

Nowa fabryka będzie w całości własnością Interroll i znajdzie się w strefie przemysłowej SIP (Suzhou Industrial Park), około 12 km na południowy zachód od istniejącej lokalizacji. Jej powierzchnia, mająca osiągnąć 22.000 metrów kwadratowych, zostanie podwojona.

“Przygotowujemy się do uruchomienia najnowocześniejszej fabryki o zwiększonych zdolnościach i nowych procesach produkcyjnych, w której zwiększymy nacisk na potrzeby klientów i pracowników,” powiedział Ben Xia, wiceprezes wykonawczy Asia Pacific z Grupy Interroll. “Koncepcja naszej nowej fabryki obejmuje centrum szkoleniowe, a także salony wystawowe i obiekty testowe.”

Automatyzacja i digitalizacja
Procesy produkcyjne obejmą pełen zakres produktów. Ponadto, zakład w Suzhou stanie się także regionalnym centrum doskonalenia w zakresie techno-polimerów i podsystemów.

“Będziemy wykorzystywać wszelkie okazje do zwiększenia produktywności, wdrażając bardziej zautomatyzowane i półautomatyczne procesy po rozpoczęciu produkcji,” powiedział Xia. “Nowy zakład pozwoli również skrócić czas dostawy dla naszych klientów w regionie.”


Nowa fabryka firmy Interroll w Suzhou


Nowa fabryka firmy Interroll w Suzhou

Podpis: Koncepcja architektoniczna nowego zakładu Interroll w Suzhou


Kontakt
Martin Regnet
Global PR Manager
Via Gorelle 3 │ 6592 Sant'Antonino │ Switzerland
+41 91 850 25 21
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.interroll.com

Kontakt (Polska)
INTERROLL Polska Sp. z o.o.
ul. Płochocińska 85
03-044 Warszawa
+48 22 741 7410
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.interroll.pl

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP