www.przemysl-polska.com
INTERROLL

Interroll Conveyor GmbH w Mosbach z nowym Dyrektorem Zarządzającym

Mosbach, Niemcy. Markus Wolf przejął obowiązki dyrektora zarządzającego zakładów Interroll Conveyor GmbH w Mosbach w Niemczech oraz obu powiązanych z nimi Globalnych Centrów Doskonałości w zakresie przenośników i obsługi palet.Ostatnio 58-letni Markus Wolf był dyrektorem operacyjnym średniej wielkości firmy zajmującej się napędami wałów, zarządzającym siedmioma zakładami produkcyjno-montażowymi na terenie Niemiec. Posiada dyplomy z inżynierii przemysłowej i ekonomii. Od ponad 25 lat pracuje w branży motoryzacyjnej w firmie MANN+HUMMEL, produkującej systemy filtrów powietrza i cieczy. Oprócz 10-letniego międzynarodowego doświadczenia w działalności operacyjnej, w tym w Brazylii, ma również doświadczenie w zakupach, sprzedaży, marketingu i zarządzaniu projektami.

Zakłady Interroll w Mosbach zostaną w pełni uruchomione pod koniec czerwca i znajdzie w nich zatrudnienie około 250 pracowników. Są to największe zakłady firmy Interroll na świecie, których powierzchnia wynosi około 19 000 metrów kwadratowych. Będzie się w nich odbywać produkcja modułowych przenośników MCP (modular conveyor platform), modułowych przenośników palet MPP (modular pallet conveyor platform), łuków oraz przenośników SPM (Smart Pallet Mover).

Na stanowisku, które objął w kwietniu 2021 r., Markus Wolf podlega Jensowi Strüwingowi, wiceprezesowi ds. Produktów i Technologii oraz członkowi zarządu Interroll Group. "Z Markusem Wolfem na stanowisku dyrektora zarządzającego, nasz nowy zakład w Mosbach będzie prowadzony przez doświadczonego lidera, który posiada sprawdzoną wiedzę w zakresie dużych i szybko rozwijających się operacji,“ powiedział Strüwing. “Z niecierpliwością czekam na współpracę z Markusem w tworzeniu przyszłości dobrze prosperującego zakładu w Mosbach i Globalnych Centrów Doskonałości.”


Interroll Conveyor GmbH w Mosbach z nowym Dyrektorem Zarządzającym

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 15 000 obserwujących IMP