www.przemysl-polska.com
Leuze

Leuze zakłada w Polsce spółkę-córkę

Od teraz Leuze sprzedaje swoje czujniki w Polsce przez własną spółkę dystrybucyjno-serwisową pod nazwą Leuze electronic Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach na południu Polski.

Leuze zakłada w Polsce spółkę-córkę
Ulrich Balbach, CEO Leuze koncentruje się na przyszłych zadaniach.

Leuze wytycza szlaki swoim klientom. Wczoraj. Dzisiaj. Jutro. Taka jest filozofia przedsiębiorstwa i obietnica marki Leuze. Motywacją do działania ponad 1200 pracowników Sensor People na całym świecie są sukcesy ich klientów we wciąż zmieniającym się otoczeniu. „Wyznaczanie szlaków oznacza bliskość z klientami, pozostawanie z nimi w bezpośrednim kontakcie i regularną wymianę informacji”, tak Salvatore Buccheri, wiceprezes oddziału europejskiego, tłumaczy założenie przez Leuze polskiej spółki dystrybucyjno-serwisowej. „Ponadto dla nas jako dla przedsiębiorstwa jest to ważny krok w kierunku zdobycia udziałów we wschodnioeuropejskim rynku”, dodaje.


Leuze zakłada w Polsce spółkę-córkę
Sensor People charakteryzują się pasją dla postępu technologicznego i zmian.

Koncentracja na specyficznych branżach

Cała firma Leuze jest nastawiona na konsekwentnie prowadzoną politykę zróżnicowania i koncentracji. To znaczy: Sensor People skupiają się na tych dziedzinach przemysłu, które dogłębnie poznali przez lata i w których wypracowali sobie specyficzne know-how. „Polska to duży, wciąż rosnący rynek. I bardzo ważny dla nas – tym bardziej, że na krzywej wznoszącej są tu te segmenty przemysłu, w których specjalizują się i koncentrują Sensor People: logistyka wewnętrzna i przemysł opakowaniowy, sektor obrabiarek oraz przemysł samochodowy”, wyjaśnia Buccheri. „Nasze technologiczne kompetencje, umiejętnie wykorzystane w istotnych segmentach rynku, sprawią, że w Polsce powstanie nowe globalne centrum zastosowań i pozwolą skoncentrować się na zagadnieniach bezpieczeństwa”, dodaje.


Leuze zakłada w Polsce spółkę-córkę
Z pewnością siebie Sensor People pracują nad przyszłymi innowacjami.

Safety at Leuze
Od początku swojego powstania Leuze wyróżnia się w dziedzinie bezpieczeństwa pracy, oferując tak ważne osiągnięcia, jak np. pierwsza na świecie zabezpieczająca zapora świetlna. Dzisiaj portfolio produktowe ekspertów od Safety obejmuje komponenty systemów bezpieczeństwa, serwis i rozwiązania. Tym samym Leuze jest niezawodnym partnerem dla swoich klientów, którym oferuje wydajne układy czujników bezpieczeństwa na cały okres żywotności maszyn i instalacji. Sensor People posiadają wieloletnie doświadczenie w stosowaniu rozwiązań z zakresu techniki bezpieczeństwa i dysponują dobrą znajomością norm oraz standardów. Obie te rzeczy tworzą fundament rozwiązań Leuze z dziedziny bezpieczeństwa. Rdzeniem każdego takiego rozwiązania są zaawansowane koncepcje bezpieczeństwa Leuze. Profesjonalni konsultanci Leuze ds. bezpieczeństwa gromadzą wymagania dla każdego pojedynczego rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa i indywidualnie dopasowują je do danego projektu instalacji. Sensor People towarzyszą przy tym projektom aż do odbioru technicznego rozwiązania na miejscu użycia.


Leuze zakłada w Polsce spółkę-córkę
Do portfolio hightech lidera technologicznego należy wiele różnych czujników dla układów automatyzacji.

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP