www.przemysl-polska.com
Leuze PL

Leuze Experience Days SPS Special: Connect to Focus

W dniach 8-10 listopada Leuze po raz kolejny zaprezentuje się na targach SPS w Norymberdze. Tym razem Sensor People planują coś więcej niż tylko spotkania z klientami na stoisku. W ramach targów skorzystać będziecie mogli Państwo z możliwości indywidualnego zwiedzania wirtualnego salonu Leuze oraz wziąć udział w webinariach śniadaniowych.

Leuze Experience Days SPS Special: Connect to Focus
Indywidualna wycieczka po wirtualnym salonie: 7-11 listopada

Hasło tegorocznych Leuze Experience Days SPS Special brzmi "Connect to Focus – Włącz Uwagę". Klienci Leuze mogą teraz wybierać spośród trzech różnych formuł uczestnictwa: Mogą zaplanować osobiste spotkanie z Sensor People na miejscu, na targach w Norymberdze, zarezerwować indywidualną wycieczkę po wirtualnym salonie wystawowym Leuze, wziąć udział w webinariach śniadaniowych lub nawet połączyć ze sobą wszystkie trzy formaty.

Leuze na miejscu w Norymberdze: 8-10 listopada

Na swoim stoisku targowym w hali 7A, stoisko 230 Specjaliści od Czujników zaprezentują najważniejsze atrakcje w postaci produktów stosowanych w procesach produkcji i pakowania, jak również rozwiązania dla intralogistyki. Znajdą się tam miedzy innymi innowacyjny czujnik widełkowy GSX, który łączy w sobie zalety urządzeń wykorzystujących światło i ultradźwięki. Ponadto zaprezentowana będzie nowa, elastyczna jednokierunkowa bariera świetlna o wysokiej wydajności LS25C. Na targach zostaną również pokazane kompleksowe rozwiązania bezpieczeństwa oraz możliwości zarządzania ich zintegrowanymi interfejsami.

Indywidualna wycieczka po wirtualnym salonie wystawowym Leuze: 7-11 listopada

Równolegle z obecnością na targach Leuze może zaproponować swoim partnerom cyfrową alternatywę dla wizyty w Norymberdze. Klienci Leuze będą mogli zarezerwować zwiedzanie wirtualnej platformy Leuze Experience. Podobnie jak w przypadku innych formuł uczestnictwa, Sensor People przedstawią swoim klientom nowości oraz innowacje prezentowane na targach. Zwiedzanie z osobistym doradcą handlowym Leuze odbywa się indywidualnie. Daje to możliwość wirtualnego uczestnictwa w targach SPS.


Leuze Experience Days SPS Special: Connect to Focus
Webinaria Śniadaniowe Leuze: 24-25 listopada

Webinaria śniadaniowe Leuze: 24-25 listopada

Ponadto, w dniach 24-25 listopada, Leuze oferuje swoim klientom możliwość wzięcia udziału w licznych webinariach. W ich trakcie Sensor People zaprezentują swoje zintegrowane rozwiązania bezpieczeństwa dla ochrony dostępu z dynamiczną adaptacją formatu. Uczestnicy mogą również spodziewać się nowych produktów z gamy laserowych systemów pozycjonowania, dedykowanych do zabudowy w ograniczonej przestrzeni. Zagadnienia dla branży opakowań będą przede wszystkim dotyczyły czujników w wykonaniu ze stali nierdzewnej oraz integracji systemów do pracy w sieci: doskonałego połączenia czujników z interfejsem. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja poprzez stronę internetową Leuze: www.leuze.com. Do wspólnego śniadania wszyscy uczestnicy otrzymają pakiet-niespodziankę.


Leuze Experience Days SPS Special: Connect to Focus
Nowe rozwiązanie bezpieczeństwa Leuze: ochrona dostępu z dynamiczną adaptacją formatu

Cieszymy się na spotkanie z Państwem. Wspólnie z naszymi klientami będziemy dyskutować o aktualnych wyzwaniach, poszukiwać nowych rozwiązań oraz sposobów ich doskonalenia. Dla Leuze końcowy sukces naszych klientów w stale zmieniającym się środowisku przemysłu jest celem i motywacją do działania.

  Zapytaj o więcej informacji…

LinkedIn
Pinterest

Dołącz do ponad 155 000 obserwujących IMP